O nás

NOVINKY

NEJLEVNĚJŠÍ SVĚTELNÝ BOX 10000 LUX NA TRHU - VITAMINL za 3979,- A DALŠÍ ŘADA SLEV VČETNĚ NEJVÝKONĚJŠÍHO BRAZIL!

KOMBINOVANÝ PŘÍSTROJ ZEST

PRO DĚTI BEDBUG - NOČNÍ SVĚTLO A SIMULÁTOR SVÍTÁNÍ VE VESELÉ POSTAVIČCE ZA 2990,-

 

Firma A-Shine (provozovatel stránek www.svetlo-lecba.cz) je jediným zástupcem firmy LUMIE (Velká Británie, světový výrobce světelné zdravotní techniky) pro ČR a Slovensko. Najdete zde výhradně produkty na principu léčby světlem, fototerapie. Nabízíme špičkovou techniku za lepší ceny než konkurence. Hlavně ale dodáváme za rozumné ceny výrobky, jejichž parametry vám jiné přístroje nenabídnou. Naše produkty si můžete objednat přes tyto stránky nebo přímo koupit v sídle firmy. Nákup je také možné realizovat přes vašeho lékaře. Poskytujeme množstevní slevy.

 

S výrobky LUMIE byla provedena řada zahraničních i domácích studií s léčbou jasným světlem. V současné době jsou naše léčebné prostředky světelné techniky používány v mnoha zařízeních, včetně fakultních nemocnic v České republice.

 

Spolupracujeme se zdravotnickými zařízeními, zajišťujeme řešení pro lázně, wellness centra, nemocnice a další zařízení. Pokud si chcete vyzkoušet tuto metodu, navštivte zařízení, která disponují našimi přístroji, např. zde.